Recept na Alfredo Fettuccine

Ingredience: 1 balíček těstovin fettuccine

                        1 cibule

                        3 stroužky česneku

                       1 balíček žampionů

                       1 balíček kuřecích prsou

                       smetana

                       máslo

                       olivový olej

                       petržel

                       pepř, sůl

Postup: Oloupeme houby, česnek a cibuli a poté nakrájíme na malé kousky a dáme vše do misky. Pak vezmeme maso, umyjeme ho a nakrájíme na kostičky a posolíme. Vezmeme pánev a nalijeme na ní olej a počkáme až se začne smažit, poté tam přidáme kuře a počkáme než se osmaží. Jakmile bude kuře hotovo odložíme ho na vedlejší pánev a přikryjeme ho. Na první pánvi poté dáme rozpustit máslo a dáme tam obsah misky. Po chvilce přidáme smetanu a necháme vařit 10 minut. Vezmeme hrnec na špagety a vlijeme do něj vodu. Počkáme, až se bude vařit a pak ji osolíme a přidáme špagety. Počkáme až se špagety uvaří a pak je scedíme. Mezitím do omáčky přidáme kuře a osolíme a opepříme omáčku a pak přidáme špagety a zamícháme. Nakonec posypeme petrželí. Dobrou chuť. 

David Šmajsrla, 8. D

Skinny Fettuccine Alfredo - Damn Delicious

Zdroj obrázku:https://damndelicious.net/2014/01/24/skinny-fettuccine-alfredo/