Finále celoškolní soutěže Dukla má TALENT VII.

Ve středu 26. února 2020 se, jako každý rok, konalo v tělocvičně školy finále celoškolní soutěže Dukla má TALENT VII.! Porota, ve které zasedly paní učitelky školy (Mgr. Tereza Landová, PaedDr. Světlana Mixánová, Mgr. Eva Pechačová a Mgr. Eva Pojerová) a zakladatel soutěže David Veselý, měla nelehký úkol – vybrat ty nejlepší dukelské talenty!

Soutěžící měli bezmála čtyři měsíce na to, aby nacvičili co možná nejlepší vystoupení, která ukázali porotě. Během odpoledne tak mohla porota vidět taneční, pěvecká nebo hudební vystoupení! Nechyběly ani mažoretky, gymnastické prvky nebo latinskoamerické tance! Všechna vystoupení byla velmi povedená a zasloužila si uznání poroty i publika!

O přestávkách, během nichž se porota radila, mohli soutěžící vidět leteckou akrobacii v podání Martina Popovského, bývalého žáka školy. Na úvodu celého odpoledne vystoupila mistryně České republiky v twirlingu Viktorie Šitlerová, která ukázala jednu ze svých sestav.

Po velmi náročné poradě nakonec dospěla porota k rozhodnutí a ocenila za přítomnosti ředitelky školy PaedDr. Hany Procházkové a vedoucí Odboru školství, kultury a sportu MÚ Benešov paní Mgr. Ivany Kárové ty nejlepší talenty!

Konečné umístění vypadá následovně:

  • 1. místo: Kateřina Čeperová (3.C) – recitace, přednes Malého prince
  • 2. místo: Nela Drábková, Aneta Houzarová a Jasmína Vášáryová (2.B) – tanec
  • 3. místo: Školní družina č. 7 (Barbora Biskupová, Barbora Brejlová, Eliška Kaiserová, Sofie Machová, Ema Podhorská, Laura Vintnerová, Tereza Voláková) – tanec
  • Speciální cena poroty: Ema Škvorová (4.B) – zpěv
  • Cena publika: Školní družina č. 7 – tanec

Děkujeme všem soutěžícím za účast a rodičům, kamarádům a přátelům za podporu při finále soutěže! Poděkování patří také ředitelce školy paní PaedDr. Haně Procházkové a vedoucí Odboru školství, kultury a sportu MÚ Benešov paní Mgr. Ivaně Kárové za pomoc při organizaci a za poskytnutí odměn pro soutěžící!

Těšíme se zase za rok! 😉