FIFA 20

Je tu konec září a vychází nám nový díl oblíbené fotbalové hry FIFA. Jako každý rok se můžeme těšit novinky jako realističtější pohyby hráčů nebo na každoročně novou animaci packů. Máme tu i nový režim Volta, což je vlastně novější režim FIFA Street. Novými představiteli nové FIFY jsou Eden Hazard (hráč Realu Madrid), Virgil Van Dijk (obránce Liverpoolu) a Zinedine Zidane (bývalý hráč Realu Madrid nebo Juventus a současný trenér Realu Madrid). A je tu ještě jedna docela zásadní novinka: Juventus podepsal prémiovou smlouvu s Pro Evolution Soccer, takže v tomto dílu FIFA nebude logo Juventusu, a proto musela FIFA vymyslet logo i název náhradního týmu a název tohoto týmu zní  – Piemonte Calcio. Ale i přes toto bych vám tuto hru doporučil a určitě s ní zažijete spoustu radosti.

 Vojtěch Táborský, 8. A