Ocenění od Středočeského kraje pro redaktory

V úterý 8. prosince oceňoval Středočeský kraj žáky a studenty za úspěšnou reprezentaci v různých soutěžích. Součástí programu bylo letos i ocenění práce dobrovolníků. Náš časopis byl odměněn za druhé místo v soutěži školních časopisů. Vyhodnocování bylo dlouhé, celkem trvalo dvě hodiny. Zhruba v polovině programu jsme přišli na řadu my. Každý z redaktorů dostal poděkování a poukázku. Akci doplnila 3 vystoupení, ve kterých se nám představily většinou taneční skupiny opět úspěšně reprezentující náš kraj. Celý program se mi líbil i díky vtipnému moderátorovi a rautu, který byl pro všechny velmi pěkně připraven ve vedlejším sále Kulturního centra Karlov.

Děkujeme Středočeskému kraji, že si cení dobré práce dobrovolníků, žáků a studentů.

David Veselý