Vánočně naladěný program pro přípravku

20151209_071737Ve středu dne 9. prosince navštívila přípravná třída po dlouhé době naši ranní hodinu, která byla na rozdíl od jiných hodin trochu netradiční. Všichni jsme šli do třídy 9.B, kde jsme pro naše malé kamarády připravili bohatý program. Děti se rozdělily do pěti skupin a postupně procházely stanoviště. Hry byly různorodé – pexeso, puzzle, lití vosku do vody (to mělo asi největší úspěch), hry na přemýšlení…  Během her jsme se jich zeptali na pár otázek, například, co by si přály k Vánocům. Odpovědi zněly – ninju, tablet, počítač, hry anebo plyšáky. Doufáme, že se jim jejich přání splní, a těšíme se opět na další hodinu s přípravnou třídou, která bude v únoru. Děti dostaly od redaktorů odměnu a hodinu si moc užily.

David Veselý – I. šéfredaktor