Jaké budou změny v roce 2016?

Milí čtenáři,

za pár hodin tu máme rok 2016 a já bych vás tímto chtěl seznámit s novinkami, změnami a akcemi, které se chystají na rok 2016. Jako první novinka bude nové uspořádání a ,,úklid” webu pro lepší hledání a orientaci, na což se pomalu chystáme. Další novinka bude menší změna vzhledu webu (ještě se jedná). Dále uvažujeme o nákupu programu na tvoření tištěné verze časopisu. Akcí od ledna bude trochu méňě – největší akcí bude finále Dukla má TALENT III., která se uskuteční 3. února 2016. Taková menší změna bude i malinko vylepšený vzhled tištěného časopisu (nečekjete ale nic velkého). 🙂 Samozřejmě budou i další změny, ale o těch vás budeme vždy včas informovat.

(Rekonstrukce webu bude probíhat skoro celý leden, proto na to berte ohled.) 🙂

Na závěr mi dovolte, abych vám popřál, aby vstup do nového roku byl pro vás dobrý a ať se vám v novém roce daří!

David Veselý – I. šéfredaktor red. rady