Kořenov 5

Lenka Kunstová | Aktuality, Tělocvik

Den pátý, čtvrtek, kopíroval den předchozí. Ráno po snídani jsme vyrazili směr Souš, kde na nás čekali již naši staří známí instruktoři. Dopoledne jsme 2 hodiny trénovali a zdokonalovali techniku na kolcích. Většina dětí si byla druhý den na kolečkových lyžích jistější, techniku už také měly zmáknutou :-), a tak se mnohdy pouštěly do neuvěřitelných akcí. Například jízda pozadu, přeskakování, odšlapování, nebo dokonce otočka ve výskoku o 360 °. Všichni přežili !!!

Po takovém výkonu si mnozí dopřáli vydatný oběd – špagety, řízky, kofoly. Paní vrchní se měla co otáčet. Někteří skromně snědli obědový balíček a tvářili se také spokojeně. 

Odpolední část jízdy na kolečkových lyžích byla zaměřena na vytrvalost. Projeli jsme se téměř až na Smědavu a odměnou byl zpáteční sjezd dolů.

Po návratu do hotelu nás čekala večeře – zelňačka, přírodní plátek s bramborem, zákusek.

Zabalíme, ještě si pohrajeme, pohoupeme na houpačkách a jedeme domů.

Zítra budeme vyjíždět z Prahy osobákem v 15.05 hod. Příjezd do Benešova v 16.07 hod.