Cyklo – 3. den

Lenka Kunstová | Aktuality, Tělocvik

Den druhý byl plný sluníčka a plný nových zážitků.

Skupinky cyklistů se vydaly do krásných koutů Jižních Čech (Tábor a Hluboká nad Vltavou). 

V Táboře jsme se pokochali krásným náměstím, dali si oběd (prý pizza se moc nepovedla), osladili si život zmrzlinou a pokračovali dále po žluté do Větrova, navštívit zvířátka v ZOO. Ta se líně válela ve svých výbězích, což je patrné i na fotodokumentaci 😊 Zpáteční cesta do Dobronic ubíhala celkem rychle, brzdil nás jen protivítr. Pokořili jsme 53 km.

Vyjížďka do Hluboké nad Vltavou se účastníkům zájezdu také moc líbila. Hodnocení bylo kladné. Přijet, vyfotit, najíst a zase hurá zpět, protože na Hlubokou je to přeci jen kus cesty. Tachometry ukázaly 92 km.

Všichni se těší na zítřek, protože pokud splníme časový limit trasy a vrátíme se včas, tak vyrazíme společně na houby 🍄

Vítězem 2. dne soutěže ” O pozorného čtenáře” je paní učitelka Blanka Vrkoslavová.

A soutěž dále pokračuje….