Cyklo – 2. den

Lenka Kunstová | Aktuality, Tělocvik

 

Dnešní den byl pod mrakem (ze začátku). Skupina A vyrazila směr Veselí nad Lužnicí. Střídání terénu s úseky na silnici bylo pro všechny členy týmu vítanou změnou. Doplnění paliva a tekutin (smažák a limča) ve Veselí, bylo podpořeno vynikající zmrzlinou v Bechyni (pouze za 30,- Kč říkal Kuba).

Skupina 1 vyrazila opačným směrem, tedy na Týn nad Vltavou. Po cestě jsme chtěli navštívit Jihočeské muzeum zemědělství, které bylo bohužel zavřeno. Pokračovali jsme dále k našemu cíli, kde byl vynikající oběd a návštěva muzea loutek. Následovala návštěva soutoku Lužnice s Vltavou, hůře schůdné žluté značky (dětem se moc líbila a návrat do Dobronic na večeři.

Včerejším vítězem soutěže ” O pozorného čtenáře”, kterou jsme včera odstartovali, se stává paní zástupkyně Eva Eliášová. Tímto gratulujeme a děkujeme.

Kdo vyhraje dnes?

😊😊😊