Atletické závody Vlašim

Lenka Kunstová | Aktuality, Tělocvik

Během posledních 14 dnů proběhlo několik závodů v atletice.

1. Atletická všestrannost – jsou závody, kde soutěží vždy 5-ti členné družstvo. Každý člen družstva soutěží ve 4 disciplínách a body získané za výkony se sčítají vždy u 4 nejlepších.

V kategorii starších se družstvo dívek umístilo na 3. místě a družstvo chlapců 2. místo.

V kategorii mladších získala naše Adéla Milfaitová titul ” Nejvšestrannější žákyně okresu Benešov “.

2. Pohár Rozhlasu – atletické závody, kde družstvo může tvořit až 12 závodníků, každý soutěží jen ve svých parádních disciplínách a případné štafetě.

13. 5.  kategorie mladších – družstvo chlapců se umístilo na krásném 3. místě a dívky svoji kategorii vyhrály a postoupily do krajského kola, které se koná 20.5. v Kolíně.

14.5. kategorie starších – družstvo chlapců, ale i dívek se umístilo na krásných 2. místech.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.

Podrobné výsledky a fotky dodáme , jakmile budou k mání.