Zdravý životní styl v přípravné třídě

Lubor Brázda | Aktuality, Přípravná třída

Týden zdravého životního stylu zakončil naše měsíční téma “Mezi dospěláky”, kterému jsme se v přípravné třídě věnovali. Děti dostaly možnost vyzkoušet si povolání, které by chtěly dělat jako dospěláci. Byli jsme doktoři, policisti, hasiči, supermani, staříci, opraváři, ninjové, princové a princezny, prodavači, klauni, veterináři a pošťáci. Dětem se téma moc líbilo, naučily se důležitá telefonní čísla, vyzkoušely si napsat a odeslat dopis na poště, “zastavily” auta před přechodem, ošetřily své plyšové mazlíčky, procvičily si oči a uši, nakoupily zdravé potraviny a počítaly do pěti, zachránily princeznu před zlým drakem a opravily celou třídu. Ve čtvrtek 22. 10. jsme se v rámci projektového dne zúčastnili zdravého cvičení v tělocvičně, navštívili IKC,  vytvořili jsme knížku s pohádkou O Otesánkovi, ochutnali jsme ovoce a zeleninu a tu, která zbyla jsme použili k výtvarnému tvoření. Celá přípravka vám přeje hezké podzimní dny:-)