Atletická olympiáda ve školní družině

Hana Dvořáková | Aktuality, Školní družina

Jako každý rok se i letos ve školní družině uskutečnila tradiční atletická olympiáda. V průběhu minulého týdne si děti poměřily své síly ve třech disciplínách – běhu na 60 metrů, skoku do dálky a hodu do dálky.

Soutěžilo se v kategoriích podle ročníků: zvlášť děti z 1. tříd, 2. tříd a společně žáci 3. a 4. tříd. V každé kategorii soutěžili samostatně chlapci a dívky.

Děti z 1. a 2. ročníků si své sportovní klání užily na atletickém stadionu. S organizací soutěží pro žáky 1. tříd nám výrazně pomohli žáci třídy 9.C. Měřili výkony v jednotlivých disciplínách a zapisovali dosažené výsledky. Za jejich ochotu, zodpovědný přístup a skvělou spolupráci jim patří velké poděkování.

Všichni účastníci předvedli krásné sportovní výkony, bojovnost i fair play. Děkujeme dětem za jejich nadšení a gratulujeme všem vítězům i ostatním soutěžícím k jejich výkonům.

Kolektiv ŠD

Fotogalerie z atletické olympiády

1. ročníky


2. ročníky
3. a 4. ročníky