Červnová školní družina

Hana Dvořáková | Aktuality, Školní družina

Červen ve školní družině utekl jako voda a s ním i konec školního roku. Bylo to období plné her, tvoření, sportovních aktivit a zábavy. Při příležitosti Dne otců si děti připravily pro své tatínky dárečky. Vyráběly přáníčka s milými vzkazy, originální magnetky a drobné dárky.

Jedním z vrcholů června byla tradiční atletická olympiáda. Během tří různých dnů se děti z jednotlivých ročníků proměnily ve sportovní nadšence a utkaly se v disciplínách, jako jsou běh na 60 metrů, skok do dálky a hod tenisákem.

Pro zpestření jsme 19. června navštívili místní kino. Společně jsme se ponořili do dobrodružného světa animovaného filmu “Jak zachránit draka” a zažili napínavý příběh plný odvahy a přátelství.

Za celou školní družinu Vám přejeme krásné a klidné léto plné sluníčka, zábavy a odpočinku!

Atletická olympiáda – 1. ročníky


Atletická olympiáda – 2. ročníky
Atletická olympiáda – 3. a 4. ročníky
Kino dne 19. 6.
1. oddělení
2. oddělení
3. oddělení
5. oddělení
6. oddělení
8. oddělení
10. oddělení
11. oddělení
12. oddělení