Semifinále Dukla má TALENT III.

13.11. 2015 Benešovský deník
Článek v Benešovském deníku (pátek 13. listopadu 2015)

AKTUALIZOVÁNO!!!

Dne 11. listopadu se uskutečnilo semifinále celoškolní soutěže Dukla má TALENT III. Porota ve složení David Veselý, Filiz Nevzatova Kartova, Mgr. Eva Pojerová, Mgr. Hana Pechačová, PaedDr. Světlana Mixánová vybírali nejlepší soutěžící do finále soutěže. Všechna představení byla velmi pěkná, ať už šlo o tanec, zpěv, chemický pokus, hru na různé hudební nástroje. Ale někdo odejít musí. Celkem postoupilo deset soutěžících.  Šestkrát za soutěž byl použit ,,Zlatý bzučák”. Výsledková listina se nachází pod tímto článkem. Na soutěži nechyběl ani smích, který byl někdy i nezastavitelný. Finále soutěže se uskuteční v měsíci únoru – přesný datum bude oznámen! 🙂

Obrázky k nahlédnutí na stránkách školy! 

David Veselý – šéfredaktor

Download (PDF, 121KB)