Florbal 1. stupeň – krajské kolo ČEPS CUP – postup do republiky!

Helena Brejlová | Aktuality

Ve středu 11. ledna 2023 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže žáků 1. stupně ve florbale. Turnaj se konal v EXE areně v Praze Braníku. Zúčastnilo se 7 mužstev – vítězů okresních kol.

V základní skupině jsme postupně zvítězili nad Dymokury 5:2, Černošicemi 6:1 s Příbramí 4:0. Z prvního místa ve skupině jsme postoupili do semifinále, ve kterém jsme porazili Dobříš 6:1. Ve finálovém zápase o první místo jsme porazili 4. ZŠ Kolín Lipanská 6:2 a zajistili si tak nejen první místo v turnaji, ale hlavně postup do celorepublikového kola!

Naši školu reprezentovali: Martin Dušek, Aneta Kaiserová, Milan Heřmánek, Patrik Mik, Vojtěch Zeman, Ondřej Hoffman, Tomáš Zach – všichni z 5.A, Vojtěch Osička, Vojtěch Tůma, Adam Ježek, Václav Brtoun – z 5.B a Filip Vojta z 5.C.

Martin Dušek byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Konečné pořadí:

1. Dukla Benešov

2. 4.ZŠ Kolín Lipanská

3. ZŠ Černošice

4. ZŠ Dobříš

5. ZŠ Příbram

6. 5. ZŠ Kolín Mnichovická

7. ZŠ Dymokury

 

Text a foto: Mgr. Jana Janoušková