Lyžařský výcvikový kurz – pátek

Lubor Brázda | Aktuality

Včera jsme předpovídali déšť a dnes se ukázalo, že jsme bohužel měli pravdu. Posuďte sami:

 

V tomhle počasí opravdu nelyžují ani skalní příznivci tohoto sportu. A nakonec jsme ani nemohli, protože místní  sjezdovky i běžecké tratě byly uzavřené. Museli jsme “nasadit” náhradní program. Ale jak se říká: “Kdo je připraven, není překvapen”.

A my jsme připraveni byli. Po snídani jsme zabalili lyže a oblečení, které už nebudeme potřebovat. Potom pro nás přijel autobus a odvezl nás do Vrchlabí. Zde jsme navštívili ekocentrum Krtek a místní bazén. Na obě aktivity jsme se rozdělili na dvě půlky (je nás opravdu hodně) a vystřídali jsme se. Po návratu na hotel jsme ještě dokončili aktivity z předešlého dne a připravili se na odjezd domů. Večer se všichni těšili na diskotéku. A byla… 

P. S. – snídaně obvyklá, oběd balíček a večeře zeleninová polévka, kuřecí maso s rýží a zákusek – třená buchta.

P. P. S. – plánovaný příjezd do Benešova je mezi 15. a 16. hodinou. Prosíme rodiče, aby

na místě, odkud jejich ratolest odjížděla, byli včas.