Lyžařský výcvikový kurz – čtvrtek

Lubor Brázda | Aktuality

Celou noc lilo jako z konve. Už jsme ani nedoufali, že vlekaři upraví sjezdovky tak, aby byly k použití. Stal se ale zázrak a ráno jsme se probudili do slunného a mrazivého dne. No trochu přeháníme, nebyl tak slunný a už vůbec nebyl mrazivý. Ale alespoň nepršelo a my jsme mohli vyrazit na sjezdovky na Bubákov a na běžky do Vejsplach. Kolem poledního začalo pršet a my se vrátili. Po obědě následovaly soutěžně vzdělávací aktivity a divadelní představení pohádek, která si připravila první 4 družstva. Po večeři jsme zabalili lyže a lyžáky (zítra v lyžovačku už opravdu nikdo nevěří). Večer zakončila dlouho očekávaná diskotéka. A tu jsme si opravdu užili.

P. S. – snídaně opět klasika, oběd zeleninová polévka a knedlíky plněné jahodovým džemem se sladkým přelivem, večeře maso v mrkvi a kiwi