Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd

Lubor Brázda | Aktuality

Na závěr školního roku se již tradičně loučíme s našimi absolventy. Slavnostně vyřazujeme žáky devátých tříd. I letos této akci přihlíželo publikum z řad rodičů, sourozenců, kamarádů, učitelů, … Hlediště bylo zaplněno k prasknutí a všichni netrpělivě očekávali příchod těch nejdůležitějších – našich deváťáků. Začátek programu zařídily jednotlivé třídy. Po jejich “volné disciplíně” přišel čas pro oficiální dekorování absolventů, kterého se ujaly paní učitelky třídní společně s paní ředitelkou. Po té ještě odměnění těch nejúspěšnějších, kteří skvěle reprezentovali naší školu a konec. Zase jsme o rok starší a zase došlo i na slzy. Jedna otřepaná fráze říká, že když něco končí, něco dalšího začíná. A tak přejeme všem šťastné vykročení do další etapy života a ještě před tím krásné léto plné sluníčka.

Fotografie v plném rozlišení si můžete stáhnout zde.