Chráníme sebe a přírodu – 2. stupeň

Marcela Vlkannova | Aktuality

V pátek 24. června 2022 jsme se vypravili  do Konopiště na výukový program Chráníme sebe a přírodu. Plnili jsme mnoho zajímavých, zábavných a poučných úkolů. Vyzkoušeli jsme stanoviště se zdravovědou, kde jsme se učili, jak poskytovat masáž srdce, co by mělo být v domácí lékárničce nebo jak obvazem obvázat ruku. Na stanovišti se sportovními aktivitami jsme běhali tři sta metrů jako závod třída proti třídě. V orientaci na mapě jsme hledali cestu autem a pěšky z Benešova do Neveklova. A nakonec se na stanovištích ekologie třídil odpad, odpovídalo se na otázky ohledně jeho třídění a poznávali jsme i značky, které jsou na různých lahvích a obalech.

Po tomto náročném dni jsme se vydali  zpět do školy se spoustou nových zkušeností. 🙂

Za 2. stupeň třída 7. C