krajské kolo Štafetového poháru 1. stupně

Michaela Turziková | Aktuality

Ve středu 11. května 2022 jsme se zúčastnili krajského kola Štafetového poháru ve Slaném. Za opravdu velmi teplého a slunečného počasí jsme se brzy ráno mikrobusem vydali na místo závodů.
Sešlo se zde celkem 13 škol z 15, které do dalších bojů postoupily. Atmosféra byla opravdu úžasná a děti předvedly krásné výkony. Sice to tentokrát na stupně vítězů nestačilo, obsadili jsme nakonec velmi hezké 8. místo, ale celkový čas si děti oproti okresnímu kolu vylepšily.
Osm dětí si také vyzkoušelo doplňkové disciplíny (hod medicinbalem a skok z místa). Zvítězit se podařilo opět Šárce Ottlové skvělým výkonem v hodu. Měli jsme také druhá a třetí místa, která však nebyla odměněna medailemi.

Všem patří velký dík za reprezentaci školy a pochvala za předvedené výkony.

Michaela Turziková a Pavla Plavcová