LVK – 2022 – 4. den

Lubor Brázda | Aktuality

Krásné, krásné, krásné, krásné, prostě krásné. Počasí dnes bylo prostě krásné. Všichni jsme si opravdu užili hor. Regule LVK však mluví jasně. Třetí den rovná se půlden odpočinku od lyžování. To ale neznamená, že bychom polovinu dne “prováleli” v posteli a lenošili. Ve volném půldni jsme se šli projít po okolí, zahráli si hry na sněhu  a zastavili jsme se v místním obchůdku koupit si něco na zub. Večer proběhl ve znamení divadla a pohádek. Každé družstvo si vylosovalo jednu pohádku a mělo za úkol ji sehrát. A aby v tom nebyly děti samy, učitelé také přispěli svojí trochou do mlýna a předvedli téměř umělecký kus inspirovaný pohádkou Mrazík.

P. S. (jako minule) – snídaně – švédský stůl, oběd – vývarová polévka s játrovou rýží, hrachová kaše s párkem, večeře – maso na houbách s rýží a moučník