Adventní čas

Lenka Navrátilová | Přípravná třída

Po Mikuláši nastal ten pravý adventní čas. Čas těšení se na Vánoce. Společně jsme si povídali o narození Ježíška, vánočních tradicích, zpívali vánoční písně a koledy. Aby to i ve třídě dýchalo vánoční atmosférou, věnovali jsme hodně času výzdobě třídy. Dokonce nám i nasněžilo a my si mohli užít první sníh.Při jedné z procházek jsme na náměstí navštívili Ježíškovu kancelář. Měli jsme jedno společné přání, ke kterému se každý z nás vlastnoručně podepsal a zazvonil na zvoneček. Také jsme psali dopis Ježíškovi. Vložili ho do obálky a odnesli do schránky v pasáži Stone parku. I zde jsme viděli krásný vyřezávaný betlém. Společně jsme zazpívali koledy a doufali, že i do přípravky zavítá Ježíšek.Dočkali jsme se. V pondělí  20.12.2021 Ježíšek opravdu do přípravky přišel. Nadělil nám nové hry, stavebnice a hračky. Nastala krásná vánoční pohoda.