Výlet –  2. ročník

Helena Brejlová | Aktuality

Přiblížil se konec školního roku, nastal čas výletů. V pátek 21. 6. jsme vyrazili na náš výlet. Nasedli jsme do autobusů a vydali se směrem na Čapí hnízdo. V Ekocentru už na nás čekaly paní lektorky. Po třídách jsme procházeli jednotlivá stanoviště a plnili připravené úkoly. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, prohlédli si mini zoo, pozorovali zvířata. Některá jsme si i hladili. V Bistru U čápa jsme posvačili a trochu si zamlsali. Pak jsme nakoupili suvenýry a hurá do lanového centra. Tam jsme si to pěkně užili. A již se přiblížil čas odjezdu, tak ještě společné foto tříd a zpátky do Benešova. Byl to prima výlet. Teď nás čeká poslední týden ve škole. A pak hurá na prázdniny.

text: Mgr. Hanušová Dana                    

foto: paní učitelky 2. tříd