Rozloučení se s 5. třídou – 5. D 2019

Mgr. Jana Šeborová | Aktuality

Společné rozloučení na konci školního roku se pro nás stalo tradicí.

 

To letošní bylo poslední. Konalo se v pátek 31. května a bylo spojeno s oslavou Dne dětí.

Celé dopoledne jsme strávili v hřebčíně u Vášáryových v Jírovicích. Nejdříve nás čekala rozcvička v „kolotoči“, potom jsme ve dvojicích soutěžili na poznávací stezce, kterou pro nás připravila naše spolužačka Johanka. Následoval parkur a skok do výšky přes bič. Celé dopoledne pak završila jízda na Johančině oblíbeném koni.

Po obědě jsme nejdříve navštívili zámek v Líšně a nevěřili jsme vlastním očím, co všechno se tu za dva roky změnilo! Krásný park, který byl před dvěma lety zarostlý kopřivami, se změnil k nepoznání.  A stejně tak i budovy zámku. Potom jsme si prohlédli opravenou hrobku původních majitelů zámku – rodiny Daňkových.

Zbytek odpoledne jsme strávili na hájovně na Vrbětíně, kde jsme hráli různé hry a opékali vuřty.

 

Děkujeme rodině Vášáryových, paní Křenkové a panu Rešetkovi za krásné rozloučení s prvním stupněm. Den se opravdu vydařil a budeme na něj dlouho vzpomínat nejen my, ale i mnozí naši rodiče, kteří za námi během odpoledne dorazili.