Krajské finále ve vybíjené žákyň 3. – 5. tříd

Mgr. Jana Šeborová | Aktuality

Dne 23.05.2019 se konalo na ZŠ Jiráskova v Benešově krajské finále Středočeského kraje ve vybíjené žákyň kategorie II.B . Přijelo 10 družstev ze Středočeského kraje /vítězů okresních kol/. Družstva byla rozlosována do dvou skupin po 5, v nichž sehrají zápasy každý s každým. Našim děvčatům se podařilo skupinu vyhrát a ve čtvrtfinále nás čekalo domácí družstvo ZŠ Jiráskova. Zápas děvčata vyhrála a postoupila do semifinále se ZŠ Mělník. Po napínavém utkání po prodloužení o 3,5 minuty děvčata zvítězila o 2 životy a otevřela se nám cesta zahrát si o zlaté medaile a přeborníka kraje. Ve finále jsme nakonec prohráli se ZŠ Slaný a skončili jsme na krásném 2. místě. První 2 týmy postupují na republikové finále do Nové Paky – kemp Pecka ve dnech 10.6. – 11.6.2019. Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.        

                                                                                                                                                                                           Mgr. Eva Pojerová