Krajské finále McDonalds Cup 2019

Monika Nováková | Aktuality

Vybraní žáci třetích a čtvrtých tříd se po postupu z prvního místa v okresním kole vydali změřit své síly do Vlašimi na Krajské finále McDonalds Cup 2019 konané 16. 5. 2019.

Šest nejlepších týmů z různých okrsků Středočeského kraje si systémem každý s každým zahrálo o pohár vítěze. Kluci odvedli neuvěřitelný výkon jak po fyzické stránce, tak po psychické. Všichni byli jeden tým, fandili si, podporovali se, před a po každém utkání zařvali svůj pokřik a nechali v každém zápasu úplně všechno.

ZŠ Dukelská Benešov s ZŠ Dolními Břežany 5:1, ZŠ Zdice 9:2, ZŠ Buštěhrad deklasovali 6:0, ZŠ Rakovník 3:1 a nejtěžší souboj o první místo se ZŠ Příbram 5:2. Všechny zápasy v tabulce jsme zvládli na jedničku, a stali jsme se tak vítězi Krajského finále McDonalds Cupu 2019. 

Protože jsou ještě klucí nejmladší kategorie, nepostupují na republikové finále. Myslím, že jsme ale ukázali, kdo si bude chtít jet pro postup příští rok. 

Díky deváťákům pomocníkům a trenérům, díky klukům za parádní den a ještě parádnější výsledek. 

Monika Nováková 

fotky pořadatele https://reditelflorbal.rajce.idnes.cz/Mc_Donald_s_Cup_2019%2C_Krajske_finale_Vlasim