“Když má člověk rád život, má rád i rodnou řeč, svůj jazyk” E. Petiška

Lubor Brázda | Aktuality

Tato slova E. Petišky jsou určena na adresu Emanuela Frynty, jednoho ze známých básníků tvořícího pro děti. Nejen Fryntovy ale i verše řady dalších básníků zazněly dne 28.2.2008 ve společenské místnosti při školním kole v uměleckém přednesu žáků 2.-5. tříd.

Z příjemného posezení s veselými, vtipnými, ale i vážnými básněmi, vzešlo následující vyhodnocení. Vítězové postupují do oblastního kola, které se koná 17.3.2008 na ZŠ Bystřice. Pár fotografií naleznete ve fotogalerii.

kat. 2.-3. tříd

1. Karolína Suchánková 3.C

2. Dominik Eliáš 3.B

Markéta Borovcová 2.A

3. Anna Bambasová 2.A

Johana Kofroňová 2.B

Kat. 4.-5. tříd

1. Anna Vobecká 4.B

2. Tereza Chotašová 5.A

3. Petr Fučík 4.B

Tereza Dostálová 5.B

I. Pallová