Turnaj ve vybíjené

Martina Vítová | Aktuality

Dne 5. a 6. 4. 2 017 se konalo okresní finále turnaje ve vybíjené žáků 3. – 5. tříd na ZŠ Jiráskova v Benešově. V kategorii otevřené /chlapci/ soutěžilo 21 týmů z celého okresu Benešov. Družstva byla rozdělena do čtyř skupin, v nichž sehrál zápas každý s každým. První dva týmy ze čtyř skupin postupovaly do čtvrtfinále, vítězové postoupili do semifinále dle klíče proti sobě. Poté vítězové semifinále hráli o přeborníka okresu a ostatní o konečné umístění. Po napínavých utkáních nakonec naši žáci skončili na krásném 3. místě a vybojovali bronzové medaile. 6. 4. se konal turnaj ve vybíjené – dívčí kategorie. Na okresní finále přijelo 9 týmů, které sehrály zápasy každý s každým. Naše děvčata vyhrála všechna utkání, pouze se ZŠ Jiráskova tým A jsme remizovaly. Nakonec naše dívky obsadily 2. místo a postupují do krajského finále Středočeského kraje 11. 5. 2 017  na ZŠ Jiráskova. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme našim sportovcům mnoho dalších sportovních úspěchů a medailí.

Text: Eva Pojerová