Biologická olympiáda

Věra Brabcová | Aktuality

Na přelomu ledna a února proběhlo na naší škole školní kolo Biologické olympiády kategorie C a D, které se celkem zúčastnilo 28 žáků (13 žáků v kat. D a 15 žáků v kat. C). Účastníci si museli poradit s mikroskopováním, poznávačkou živočichů a rostlin a nakonec s testovými úlohami. V každé kategorii bylo nakonec šest úspěšných řešitelů, z nichž vždy první tři postupují do okresního kola.

Umístění v kategorii C: 1.místo Olga Záklasníková (8.E), 2.místo Kryštof Čech (8.B), 3.místo Tereza Dvořáková (9.E)

Umístění v kategorii D: 1.místo Petr Sviták (7.B), 2. místo Anežka Novotná (7.C), 3.místo Tereza Svobodová (7.C).

Všem děkujeme za účast a pěkné výkony. Postupujícím gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

                                                                          RNDr. Kateřina Mikešová a Ing. Martina Mašková