školní kolo McDonald´s Cupu 4. a 5. tříd

Michaela Turziková | Aktuality

V pátek 3. března 2023 proběhl v tělocvičně školy fotbalový turnaj žáků 4. – 5. tříd. Nejprve spolu soupeřily 4. třídy, poté změřily síly děti z pátých tříd. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná a napínavá. Tělocvičnou se ozývalo nadšené povzbuzování. Nejlepší čtvrťáci a páťáci se nakonec utkali v semifinále a finále. Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením vítězů. Všechny děti si turnaj náležitě užily, a to pod heslem „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“
Vybraní hráči budou naši školu reprezentovat ve druhé polovině dubna v oblastním kole.
Velký dík patří také rozhodčím z 9. tříd – Markovi, Pepovi a Kájovi.

Pořadí:
1. místo 5.A
2. místo 5.B
3. místo 4.C
4. místo 4.A

Mgr. Michaela Turziková, foto Karolína Kupsová