Divadelní festival ANTIDEPKA 2019

Ve dnech 14.-17.  11. 2019 proběhne v DDM Praha 2 festival amatérských a poloprofesionálních divadelních klubů. Náš divadelní soubor z domu dětí a mládeže pod vedením
Bc.Lucie Smetanové v Praze letos zahraje hru „O pokladu a meluzíně“.

Děti vystoupí ve složení : Sára Srdínková                                                                                                                 Martina Hubáčková                                                                                                       Sára Nováková                                                                                                                 Lucie Málková                                                                                                                 Sára Boháč                                                                                                                       Kristýna

Budeme rádi, když se na nás přijdete podívat a když to nestihnete, nezoufejte, v červnu se můžete těšit hned na dvě nové pohádky!

Výsledek obrázku pro festival antidepka

Zdroje:                                                      Sára Nováková, 9. A