Tábor: CK Beruška

Jupí, prázdniny! Budu chodit ven, jezdit na kole… Jenže po pár dnech, když se válíte u televize (samozřejmě někteří takový nejsou), najednou  mamka přijde do obýváku a řekne: ,,Příští rok se už válet nebudeš, protože tě pošlu na tábor!!!” Zvědavost z toho, co se semele v dalším díle Kriminálky Miami, vystřídá strach z toho, že vaše maminka vás pošle do největšího pekla, co může být. Na druhou stranu jsou i ráje, no a my si o jednom takovém ráji popovídáme.

Historie Berušky sahá do roku 1998, to byl rok, kdy byl zahájen provoz v táboře. Já jsem poprvé na půdu beruščího tábora vstoupil v roce 2015 a od té doby odmítám otázku: ,,Nechceš na jiný tábor?”

Beruška leží za Počátky, musíte jet kolem kostela a potom lipovo-kaštanovou alejí.

Každý rok je jiný příběh z fantasy světa, “drsné” holky si přijdou na své díky outdooru, “měkké” kluky čeká pohádka a pro ty nejodvážnější má Beruška horor. Plus nepřijdete o další hry (paintball, vlajkovaná, lanové centrum…). Vaši pouť zakončí závěrečná diskotéka.

Už voláte mamku?

Více na: http://www.ckberuska.cz/

 

Matěj Kačenga 8. B

Zdroj: https://www.google.cz/search?q=ck+beru%C5%A1ka&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiL-tbfyPrUAhVLLFAKHVxrBpwQ_AUICygC&biw=1536&bih=759#imgrc=HpsQbiGj5kfIEM:

2 Replies to “Tábor: CK Beruška”

  1. Nejen super článek, ale i pravdivý… Nikdy se nestalo, že bych se na berušce nudila.

Comments are closed.