Star Wars Rogue One

Další film Star Wars, ale tentokrát od studia Lucasfilm. Byl jsem natěšený. A ještě k tomu jsem měl možnost sledovat film ve 3D. Jinak děj filmu se odehrává mezi 3.-4. dílem. Ve filmu je hrstka hrdinů, kteří se vypraví na nemožný úkol ,,Ukrást plány Hvězdy Smrti”. Z hrdinů bych asi za nejlepšího označil Robota, bývalý robot impéria, který byl přeprogramován. Filmu dávám 65 %.

Matěj Kačenga 7. B

One Reply to “Star Wars Rogue One”

  1. Ahoj Matěji,
    sice jsem Regue One star wars story ještě neviděl ale v članku máš pár špatných údajů kterých si každý fanoušek této legendární série všimne.
    1)dle oficiáho textu k filmu uveřejněným českým disributorem (Falkon) se děj filmu odehrává mezi 3. a 4. epizodou což by tyké mělo sedět víc protože k zničení 1. hvězdy smrti došlo v 4. díle a 2. až v šestém.

Comments are closed.