Vánoční jarmark

Vážení čtenáři,

dne 9. 12. se uskutečnil na naší škole jako každý rok vánoční jarmark, jehož cílem bylo vybrat co nejvíce peněz pro školu a také sejít se v duchu vánočním. Na jarmark se nepřišli podívat jen rodiče a děti, ale také dřívější učitelé na škole a příznivci školy a pan Ladislav Jérie z BD, který udělal článek na web deníku.  Děti si mohly během akce vyrobit různé svíčky, ozdobit si své cukroví a také si koupit nějaké drobné vánoční dárky pro rodiče nebo kamarády. Vše se neslo v dobrém duchu. Pro děti i rodiče byl připraven program dramatického kroužku pod vedením Ivany Pallové a malé občerstvení v klubovně, kde si každý mohl dát čaj nebo kávu a dobré vánoční cukroví. Díky štědrým dárcům, škola vybrala rekordně přes 18 tisíc korun, které se použijí pro žáky školy na další aktivity. Těšíme se na další jarmark, který se uskuteční příští rok.

II. šéfredaktorka Filiz N. Kartova